KONST / Litografier / Färglitografi 13374660
nr 1337 4660
Manuel Hernández Mompó
(1927-1992), Spanien
Färglitografi, Signerad, PA -74. Motivet: 69x49 cm
Manuel Hernández Mompó, spansk bildkonstnär född 1927, död 1992.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:22:23
13/7 20:12:04
Manuel Hernández Mompó
Läs mer om Manuel Hernández Mompó